Počítací váhy

Počítací váhy nebo také poměrové váhy slouží pro počítání kusů na základě hmotnosti výrobku. Nejčastěji se počítací váhy používají k vážení/počítání spojovacího materiálu a ostatního drobného materiálu nebo zboží. Některé modely stolních počítacích a pultových počítacích vah je možné připojit k vážním můstkům nebo podlahovým plošinovým váhám a vytvořit tak počítací referenční váhu. Počítací váhy mají obvykle pouze jeden displej, ale k některým typům váhy je možné za příplatek připojit druhý displej pro zákazníka. Řadu modelů počítacích vah lze ověřit pro obchodní účely, jiné lze používat pro kontrolní počítání a vážení.

Více informací o jednotlivých vahách naleznete v popisu každého modelu, a nebo nás neváhejte kontaktovat.

ES  Váhy s tímto symbolem jsou ověřeny (ocejchovány) pro obchodní vážení. Ověření je započítáno v ceně váhy. Hmotnostní údaj lze použít pro výpočet ceny za zboží v obchodním styku.

oiml-logo  Váhy s tímto symbolem je možné ověřit (ocejchovat) pro obchodní vážení. Hmotností údaj neověřené váhy lze použít pro kontrolní vážení.

 

Nejprodávanější

923
26729192326729
Značky
 
Dílek (g)
Váživost (kg)

Stránka 1 z 6 - 92 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 92 položek celkem

Vážení zákazníci, úhrada dobírky na výdejních místech Zásilkovny je možná pouze bezhotovostně. Pro bezproblémové vydání zásilky využijte prosím platbu předem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.