Váhy gastro

Nabízíme gastro váhy pro kuchyně a sklady k vážení surovin a porcí, ale i ke kontrolnímu vážení při příjmu zboží.
Váhu si můžete vybrat v různém provedeních - v ekonomické variantě plast a nerez, nebo v praktičtějším nerezovém provedení v kombinaci s krytím proti vlhkosti, nebo dokonce proti stříkající vodě. Gastro váhy mají pouze jeden displej k zobrazení hmotnostních údajů, ale za příplatek je možné připojit další displej nebo jiné externí zařízení, pokud to váš provoz vyžaduje. Některé gastro váhy jsou vybaveny komunikačním portem RS232 pro připojení k libovolnému počítači, pokladně nebo externí tiskárně. 

V naší nabídce naleznete jak kompaktní stolní váhy, tak i větší podlahové váhy používané k vážení pivních sudů, ve skladech při příjmu zboží apod. Budete-li váhu používat pouze v zázemí restaurace nebo ve skladu, nemusí být stanoveným měřidlem a ES ověřena. Pokud ji ale potřebujete k vážení potravin, zboží nebo surovin určených k prodeji (např. vážení v kuchyni), ověřena být musí.

Více informací o jednotlivých obchodních vahách naleznete v popisu každého modelu, a nebo nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

 

Nejprodávanější

254
16875125416875
Značky
 
 
Dílek (g)
Váživost (kg)

Stránka 1 z 10 - 165 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 10 - 165 položek celkem