Váhy gastro

Nabízíme gastro váhy pro kuchyně a sklady k vážení surovin a porcí, ale i ke kontrolnímu vážení při příjmu zboží.
Váhu si můžete vybrat v různém provedeních - v ekonomické variantě plast a nerez, nebo v praktičtějším nerezovém provedení v kombinaci s krytím proti vlhkosti, nebo dokonce proti stříkající vodě. Gastro váhy mají pouze jeden displej k zobrazení hmotnostních údajů, ale za příplatek je možné připojit další displej nebo jiné externí zařízení, pokud to váš provoz vyžaduje. Některé gastro váhy jsou vybaveny komunikačním portem RS232 pro připojení k libovolnému počítači, pokladně nebo externí tiskárně. 

V naší nabídce naleznete jak kompaktní stolní váhy, tak i větší podlahové váhy používané k vážení pivních sudů, ve skladech při příjmu zboží apod. Budete-li váhu používat pouze v zázemí restaurace nebo ve skladu, nemusí být stanoveným měřidlem a ES ověřena. Pokud ji ale potřebujete k vážení potravin, zboží nebo surovin určených k prodeji (např. vážení v kuchyni), ověřena být musí.

Více informací o jednotlivých obchodních vahách naleznete v popisu každého modelu, a nebo nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

 

Nejprodávanější

242
16875124216875
Značky
 
 
Dílek (g)
Váživost (kg)

Stránka 1 z 10 - 165 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 10 - 165 položek celkem

Vážení zákazníci, úhrada dobírky na výdejních místech Zásilkovny je možná pouze bezhotovostně. Pro bezproblémové vydání zásilky využijte prosím platbu předem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.