Malý dárek pro Vás. Při objednávce nad 2 000 Kč bez DPH a hmotnosti zásilky do 15 kg Vám nebude účtována doprava, ale pouze dobírka ve výši 30 Kč bez DPH 21 %.

Váhy obchodní

V naší nabídce naleznete nejoblíbenější a nejprodávanější obchodní váhy. V přímém obchodním styku je potřeba k vážení zboží nebo surovin používat ověřené váhy s dvěma displeji, přičemž displej na straně zákazníka může být umístěn buď pod vážicí miskou v těle váhy, nebo na nožce váhy. Nejčastěji se pro přímý obchodní styk používají pultové váhy s výpočtem ceny, kdy váhy automaticky počítají cenu po zadání jednotkové ceny za 1 kg. Obchodní váhy jsou rozděleny do dvou kategorií na obchodní váhy bez tisku a obchodní váhy s tiskem.

Váhy používané pro prodej (tj. cena pro platbu se stanovuje na základě údajů z váhy) se nazývají stanovená měřidla. Ta podléhají povinnosti ověřování, které provádí Český metrologický institut (ČMI). Platnost pak trvá od okamžiku ověření po následující celé dva kalendářní roky. Pokud tedy byly váhy ověřeny např. v únoru roku 2015, platí toto ověření až do konce roku 2017. Do této doby by měly být znovu úředně ověřeny (cejchovány). 

Více informací o jednotlivých obchodních vahách naleznete v popisu každého modelu, a nebo nás neváhejte kontaktovat.

 

Nejprodávanější

3790
226961379022696
Značky
 
Dílek (g)
Váživost (kg)

Stránka 1 z 3 - 41 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 41 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.