Váhy průmyslové

Váhy pro technologie a sklady v naší nabídce obsahují jak kompaktní stolní váhy, tak i váhy můstkové a podlahové. Menší váhy jsou k dispozici nejčastěji v provedení kombinace plastu a nerezu nebo jako celenerezové. Váhy si můžete vybrat jak v nízkém provedení s LCD displejem pod vážicí miskou, tak i větší váhy s displejem na nožce nebo na kabelu. Váhy pracují buď připojené v síti, nebo díky akumulátoru, a to někdy i po dobu 100 hodin. Lze je doplnit ochrannou fólií, která brání jejich poškození při vážení, ať už hrozí polití tekutinami nebo působení chemikálií, případně i přídavným displejem. Některé váhy jsou vybaveny komunikací RS232. 

Více informací o jednotlivých vahách naleznete v popisu každého modelu, a nebo nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme.

ES  Váhy s tímto symbolem jsou ověřeny (ocejchovány) pro obchodní vážení. Ověření je započítáno v ceně váhy. Hmotnostní údaj lze použít pro výpočet ceny za zboží v obchodním styku.

oiml-logo  Váhy s tímto symbolem je možné ověřit (ocejchovat) pro obchodní vážení. Hmotností údaj neověřené váhy lze použít pro kontrolní vážení.

 

Nejprodávanější

191
56211119156211
Značky
 
 
 
 
Dílek (g)
Váživost (kg)

Stránka 1 z 20 - 352 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 20 - 352 položek celkem

Vážení zákazníci, úhrada dobírky na výdejních místech Zásilkovny je možná pouze bezhotovostně. Pro bezproblémové vydání zásilky využijte prosím platbu předem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.