Váhy průmyslové

Váhy pro technologie a sklady v naší nabídce obsahují jak kompaktní stolní váhy, tak i váhy můstkové a podlahové. Menší váhy jsou k dispozici nejčastěji v provedení kombinace plastu a nerezu nebo jako celenerezové. Váhy si můžete vybrat jak v nízkém provedení s LCD displejem pod vážicí miskou, tak i větší váhy s displejem na nožce nebo na kabelu. Váhy pracují buď připojené v síti, nebo díky akumulátoru, a to někdy i po dobu 100 hodin. Lze je doplnit ochrannou fólií, která brání jejich poškození při vážení, ať už hrozí polití tekutinami nebo působení chemikálií, případně i přídavným displejem. Některé váhy jsou vybaveny komunikací RS232. 

Více informací o jednotlivých vahách naleznete v popisu každého modelu, a nebo nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme.

ES  Váhy s tímto symbolem jsou ověřeny (ocejchovány) pro obchodní vážení. Ověření je započítáno v ceně váhy. Hmotnostní údaj lze použít pro výpočet ceny za zboží v obchodním styku.

oiml-logo  Váhy s tímto symbolem je možné ověřit (ocejchovat) pro obchodní vážení. Hmotností údaj neověřené váhy lze použít pro kontrolní vážení.

 

Nejprodávanější

114
66624111466624
Značky
 
 
 
 
Dílek (g)
Váživost (kg)

Stránka 1 z 20 - 352 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 20 - 352 položek celkem